• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 5.3417
    • Euro Alış : 6.0674
    • Dolar Satış : 5.3631
    • Euro Satış : 6.0917ATSO Firmaları Olivtech Fuarına Damgasını Vurdu

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile DOĞAKA işbirliğinde 11 Firmamızın katıldığı ve bu sene 7.si düzenlenen OLİVTECH Zeytin ve Zeytinyağı fuarına tabiri caizse Hatay firmalarımız damgasını vurdu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, açılışını yaptığı ve stantları gezdiği fuarda, Hatay standının gerek tasarımına, gerekse de katılımcı firmalarımızın ürünlerine büyük ilgi gösterdi.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Şeniz Melek, Komite Başkanı Yusuf İshakoğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Yağız koordinatörlüğünde, fuara odamız üyesi firmalardan Mehmet Cuma Coşkun, Lafsa Doğal Ürünler Ltd. Şti., Solon Gıda, Habipoğlu Kozmetik Ltd. Şti., Kuser Tarım Ltd. Şti., Güzeller Makine, Gülteks Dış Tic. Ltd. Şti., Teofarm Antakya, Doğal Zeytincilik Gıda, Şifaver Sabunları ve Kahraman Yağ katıldı.    

Fuarda tüm stantları gezen ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, bu fuarda ilimizin Zeytin ve Zeytinyağı sektöründe ne kadar ilerlediğini görme fırsatı bulduk. Çinçin “ATSO olarak markalaşma konusundaki çalışmalarımızın karşılığını bulmamız ve Hatay'a ait ürünlerin fuarda yoğun ilgi görmesi bizleri çok sevindirdi” dedi. Fuar 29 Nisan Pazar günü son buldu.