• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 5.3417
    • Euro Alış : 6.0674
    • Dolar Satış : 5.3631
    • Euro Satış : 6.0917ATSO 73. TOBB Genel Kurulu'nda

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) TOBB Delegeleri, 23-24 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 73. Genel Kurulu’na katıldı.

TOBB Genel Kurulu’nun 1. Günü olan 23 Mayıs 2017 Salı günü TOBB Genel Kurul Delegeleri kayıtları ile başlayan Genel Kurul daha sonra Anıtkabir Ziyareti ile devam etti. Anıtkabir ziyaretinin ardından TOBB Genel Kurul Delegeliğinde 10, 20 ve 30. yılını dolduran üyelere Hizmet Şeref Belgesi ve Plaketlerini vermek üzere TOBB İkiz Kuleler’e geçildi. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’ndan  Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sami Ekşi ve TOBB Delegeleri’nin katıldığı Genel Kurul’da ATSO standı büyük ilgi gördü. Standımızı Hatay Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, TOBB Başkan Yardımcısı Halim Mete ve çok sayıda katılımcı ziyaret etti.

02 Mayıs Cumartesi günü ise,  TOBB 73. Genel Kurulu’na, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Kongre Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açılış konuşmaları ile çalışmalarına başlayan genel kurul, daha sonra Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmaları devam etti. Faaliyet raporunun görüşülerek oylanması ile son buldu.