• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 5.3417
    • Euro Alış : 6.0674
    • Dolar Satış : 5.3631
    • Euro Satış : 6.0917ATSO Önemli Bir Toplantıya Evsahipliği Yaptı

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin birincisini İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirdiği “Hatay Ekonomik Gelişme Programı” toplantılarının ikincisi odamız ev sahipliğinde 06.07.2017 Perşembe günü Erol Bilecik Kongre Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, İl Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Başkanımız Hikmet Çinçin yaparken,  konuşmasında Hatay’ın Ekonomik Verileri, Hatay’ın Sosyal ve Kültürel Yapısı ile Hatay halkının Belediyelerden beklentileri ile ilgili geniş çaplı bir sunum yaptı. Hatay Ekonomisi ile ilgili yapılan bu toplantıya yoğun katılım gösteren herkese teşekkürlerini ileten  Çinçin’in ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş geldi.

Doç. Dr. Lütfü Savaş konuşmasında böyle bir programa ev sahipliği yaptığı için ATSO Başkanı Çinçin’e teşekkürlerini iletirken Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin projelerinden bahsetti.

Program Prof. Dr. Hüseyin Altunbaş’ın “Hatay Ekonomi Vizyonu ve Kalkınma Planı” ile Ekonomist Mert Yıldız’ın “Şehirler Markalaşarak Büyürler” sunumları ile devam etti.

 

 

Haber Görseli