• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 5.6877
    • Euro Alış : 6.4043
    • Dolar Satış : 5.7104
    • Euro Satış : 6.4300ATSO Üyeleri EMİTT 2019 Fuarı’nda

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizi fuarlarla buluşturmaya devam ediyoruz. 31 Ocak 2019 tarihinde başlayan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı “EMİTT”e Odamız 8. Meslek Komite Üyeleri ATSO organizasyonunda katılım sağladı.

Rekor seviyede yabancı ziyaretçiyi ağırlayan EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı tüm katılımcılar için değer yaratan, birbirinden faydalı içerik ve iş birlikleri ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB desteğiyle birlikte Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında düzenlenen fuara dünyanın dört bir tarafından katılım sağlanmış, birbirinden çarpıcı konular ve turizm sektörüne dair her şey Emitt 2019’da yer almıştır. Dört gün boyunca süren fuarda, farklı sektörlerin önde gelen isimleri birbirinden farklı konuları masaya yatırmış, bunların içinde Turizm yol haritası, turizm ekonomisi, turizmdeki canlanmayı kalıcı kılmak için atılması gereken adımlar, geleceğin turizmine dair öngörüler ve açıklamalar bulunmuştur.

Hatay’ın en önemli özelliklerinden biri de Turizm şehri olmasıdır. Bu nedenle Turizm fuarları şehrimiz ekonomisine ivme kazandırarak  daha fazla turist gelmesi açısından oldukça önemlidir. İyi bir turizm, ekonominin iyi olması için önemlidir. Turizm, kalkınmanın anahtarıdır.

Katılan firmalarımızın yeni iş bağlantıları kurarak şehrimize daha fazla yerli ve yabancı turist çekmeleri tüm şehrimiz için önem taşımaktadır. Katılım sağlayarak Hatay’ı EMİTT 2019 Fuarı’nda tanıtan ve temsil eden tüm turizmci üyelerimizi kutluyoruz.

 

 

 

 

 

Haber Görseli