ANTAKYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 6.9324
    • Euro Alış : 8.1424
    • Dolar Satış : 6.9602
    • Euro Satış : 8.1751ATSO Olarak Sınır Kapılarını Ziyaret Ettik

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanımız Hikmet Çinçin, Genel Sekreterimiz Ali Mullaoğlu, ATSO Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz, 9.Meslek Komite Üyelerinden oluşan ATSO heyetimiz Cilvegözü ve Zeytindalı Sınır kapılarına ziyaret gerçekleştirdi. Heyetimiz ilk olarak Cilvegözü sınır kapısına giden ATSO heyeti Hatay Vali Yardımcısı Cilvegözü Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri Salih Altun’u makamında ziyaret ettiler.

 

Bölgemiz ekonomisine çok ciddi katkılar sağlayacak olan Sınır kapılarının eskisi gibi faaliyette olmasını  istediklerini ifade eden Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Hikmet Çinçin sınır kapılarının durumu hakkında bilgi almak amacı ile bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade ederek misafirperverliklerinden dolayı Hatay Vali Yardımcısı Cilvegözü Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri Salih Altun’a teşekkür etti.

 

Bölgemizin kıymetli işadamlarından oluşan ATSO heyetini Cilvegözü sınır kapısında ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Hatay Vali Yardımcısı Cilvegözü Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri Salih Altun yaptığı açıklamasında :” Cilvegözü Sınır Kapısında her türlü güvenlik önleminin alındığını gerçek Sanayicilere, İhracatçılara ve Ticaret Erbaplarına kapılarının sonuna kadar açık olduğunu dile getirerek Cilvegözü Sınır Kapısı’nın Ticaretin konuşulduğu bir kapı haline geldiğini söyledi. Vali Yardımcısı Altun Zeytindalı sınır kapısı ile ticari faaliyetlerine en iyi biçimde devam edeceğine inandığı İşadamlarına çalışmalarında başarılar diledi.
Cilvegözü sınır kapısında toplu fotoğraf çekimi ile son bulan ziyaretin hemen sonrasında Zeytindalı sınır kapısına geçen ATSO heyetimiz burada Zeytindalı Gümrük Müdürü Vekili Kenan Palalı’yı makamında ziyaret ettiler. Burada da Zeytindalı Gümrük Müdürü Vekili Kenan Palalı tarafından bilgilendirmeler  yapılan ATSO heyeti  toplu fotoğraf çekimi sonrasında misafirperverliklerinden  dolayı Zeytindalı Gümrük Müdürü Vekili Kenan Palalı’ya teşekkür ederek ziyaret programını sonlandırdılar.

Haber Görseli