atso@antakyatso.org.tr
HİZMETLER
ONLINE İŞLEMLER

Başkanın Mesajı

 

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası kurulduğu günden bu yana ilimizin öncü kuruluşlarından biri olmuş ve ilimizin ekonomisine yön vermiştir. Bizde Antakya Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini devraldığımız gün itibariyle ilimizde ve bölgemizde sosyo-ekonomik anlamda kalkınmaya öncü olmaya, İş Dünyasına yön vermeye, Üyelerimizi, sektörleri ile ilgili gelişmelerden haberdar ederek, rekabet güçlerini ve kurumsal vizyonlarını arttırmaları için gayret gösterdik. Üyelerimize en yüksek faydayı sağlama noktasında elimizden geldiği ölçüde çalıştık. Üyelerimizin Odamıza intikal eden tüm sorunlarını yetkili makamlara ileterek, çözülmeleri noktasında takipçisi olduk.

Esas görevlerimizin yanı sıra binlerce yıllık tarihi ile geçmişe ev sahipliği yapan ilimizin tanıtımı ve tarihi mirasımızın korunması için mesai harcadık. Projeler üreterek, hizmet kalitemizi hep daha yüksek seviyelere doğru çekmeye çalıştık.

Hizmet kalitemizi, her zaman Üyelerimizin beklentilerine yönelik oluşturmakta ve Üyelerimizin Memnuniyetini her zaman yüksek tutmaya çalışmaktayız. Bu anlamda üyelerimizin teknolojik gelişmelerden faydalanmalarını sağlamak üzere çalışmalarımıza devam ediyor, bundan hareketle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı değerli üyelerimizle web sayfamızda paylaşmaktan büyük zevk duyuyoruz.

Emanet olarak devraldığımız bu makamın sorumluluğun bilinci ile bundan sonra da birlik ve beraberlik anlayışıyla hizmet kalitemizden ödün vermeden, adaletli, üyelerimizin memnuniyetini gözeterek, ilimizin sosyo-ekonomik kalkınmasına ve iş dünyamızın menfaatlerine hizmet etmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz.

Bu noktada Odamızın yönetiminde söz sahibi olan, beraber yürüdüğümüz tüm arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ayrıca Odamıza kurulduğu ilk günden itibaren hizmet veren çok değerli yöneticilerimiz olmuştur. Onlara da teşekkürlerimizi sunuyor, ebediyete intikal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

Bu duygularla Tüm üyelerimize bol ve hayırlı kazançlar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Hikmet ÇİNÇİN
Yönetim Kurulu Başkanı