+90 (326) 216-5800 atso@antakyatso.org.tr
HİZMETLER
ONLINE İŞLEMLER

Meclis Üyeleri

1 - ÇIRÇIRLAMA, ARICILIK, TAHIL, ÇİÇEK, SEBZE FİDESİ, DENİZ ÜRÜNLERİ, MEYVELERİ YENEN SEBZE VE HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ MESLEK GRUBU
JAN BARAM

JAN BARAM

KOMİTE BAŞKANI
MECLİS ÜYESİ
HASİP GÜLERYÜZ

HASİP GÜLERYÜZ

KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MECLİS ÜYESİ
2 - ZEYTİNYAĞI, AYÇİÇEĞİ VE BİTKİSEL SIVI YAĞ İMALATI, YAĞLI TOHUM VE YAĞLI MEYVE TOPTAN TİCARETİ MESLEK GRUBU
HİKMET ÇİNÇİN

HİKMET ÇİNÇİN

KOMİTE ÜYESİ
ATSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI
AYHAN KAHRAMAN

AYHAN KAHRAMAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
3 - HER TÜRLÜ MOBİLYA VE KERESTE İMALATI VE SATIŞI, AHŞAP KAPI, PENCERE VE MUTFAK MOBİLYALARI İMALATI VE MOBİLYALARIN BOYANMASI MESLEK GRUBU
KEMAL KÖSEOĞLU

KEMAL KÖSEOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
SELAHİTTİN CİHANOĞLU

SELAHİTTİN CİHANOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
YAKUP ALPASLAN

YAKUP ALPASLAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
4 - DEĞERLİ METALLERDEN TAKI VE MÜCEVHERAT İMALATI VE SATIŞI VE SAAT TİCARETİ MESLEK GRUBU
RUFAİL İĞNE

RUFAİL İĞNE

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MURAT DÖKMECİ

MURAT DÖKMECİ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
5 - İKAMET AMAÇLI BİNALARIN İNŞAATI MESLEK GRUBU
FEVZİ CAN EMİR

FEVZİ CAN EMİR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
FUAT BÜYÜKAŞIK

FUAT BÜYÜKAŞIK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
CEMİL GÜNDÜZ

CEMİL GÜNDÜZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
6 - HAFRİYAT, ELEKTRİK TESİSATI DÖŞEME, İNŞAAT MALZEMELERİ MONTAJI, BETON İŞLERİ VE GAZ TESİSATI FAALİYETLERİ MESLEK GRUBU
İSMAİL EMEÇ

İSMAİL EMEÇ

KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MECLİS ÜYESİ
AHMET KARAKÖSE

AHMET KARAKÖSE

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
7 - YAPI KOOPERATİFİ FAALİYETLERİ, İKAMET DIŞI BİNALARIN İNŞAATI, SU KUYUSU AÇMA, ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETME VE SANRALİ İNŞAATI, DOĞALGAZ İŞLEME TESİSLERİ İNŞAATI , TELEKOM AĞLARININ BAKIM VE ONARIMI MESLEK GRUBU
HAKAN KÜNEFECİ

HAKAN KÜNEFECİ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
BEKİR KARABACAK

BEKİR KARABACAK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
8 - OTEL, LOKANTA, PASTANE, SEYAHAT ACENTELERİ VE TUR OPERATÖRLERİ FAALİYETLERİ, HAZIR YEMEK İŞLETMECİLERİ VE DİĞER HİZMET FAALİYETLERİ MESLEK GRUBU
SERDAL ŞAHUTOĞLU

SERDAL ŞAHUTOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
MEMED ALİ BARUTÇU

MEMED ALİ BARUTÇU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ERTUĞRUL DOĞANLILAR

ERTUĞRUL DOĞANLILAR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
9 - OTOMOTİV, AKARYAKIT, ULAŞTIRMA, TÜPGAZ TİCARETİ, LİNYİT MADENCİLİĞİ VE İŞ TAKİBİ FAALİYETLERİ MESLEK GRUBU
TAHSİN RENDE

TAHSİN RENDE

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
SALAH MIŞRAKLI

SALAH MIŞRAKLI

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ADNAN KORKMAZ

ADNAN KORKMAZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
10 - YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞI KOOPERATİFLERİ VE KARAYOLU İLE YOLCU TAŞIMACILIĞI, OTOPARK VE GARAJ İŞLETMECİLİĞİ, POSTA VE KARGO FAALİYETLERİ, DEPOLAMA, GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ MESLEK GRUBU
AHMET BÜNYAMİN YAVUZ

AHMET BÜNYAMİN YAVUZ

KOMİTE BAŞKANI
MECLİS ÜYESİ
ERDOĞAN RAY

ERDOĞAN RAY

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
İSMAİL KIRK

İSMAİL KIRK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
11 - SİGORTA ACENTELERİ VE ARACILARININ FAALİYETLERİ, GAYRİMENKUL ACENTELERİ VE LEASİNG FAALİYETLERİ MESLEK GRUBU
FİKRET TURUNÇ

FİKRET TURUNÇ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ERSİN KÖYBAŞI

ERSİN KÖYBAŞI

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
HALET GÜÇLÜ

HALET GÜÇLÜ

KOMİTE BAŞKANI
MECLİS ÜYESİ
12 - MESLEK BİRLİK VE KOOPERATİFLERİ, TAHIL TOPTAN TİCARETİ, KIRTASİYE VE DERS KİTAPLARININ YAYIMLANMASI, TÜTÜN ÜRÜNLERİ TOPTAN TİCARETİ, ÖZEL GÜVENLİK VE DİĞER HİZMET FAALİYETLERİ MESLEK GRUBU
TAHSİN KABAALİ

TAHSİN KABAALİ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
NEJDAT SİN

NEJDAT SİN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ALİ KAVAK

ALİ KAVAK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
13 - AYAKKABI, DERİ VE KÜRK İMALAT, TOPTAN, PERAKENDE MESLEK GRUBU
İBRAHİM ALKAN

İBRAHİM ALKAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ÖMER GÜRBÜZ

ÖMER GÜRBÜZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
14 - İNŞAAT MALZEMELERİ, HAZIR BETON İMALATI, TARIM VE ORMAN ALETLERİ VE MALZEMELERİ MESLEK GRUBU
HÜSEYİN KAZAR

HÜSEYİN KAZAR

KOMİTE BAŞKANI
MECLİS ÜYESİ
MEHMET GECE

MEHMET GECE

KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
MECLİS ÜYESİ
MEHMET KAHRAMAN

MEHMET KAHRAMAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
15 - ZİRAİ ÜRÜNLER, PAMUK TOPTAN TİCARETİ, HAYVAN YEMİ VE CANLI HAYVAN TOPTAN TİCARETİ, ÇİÇEK VE BİTKİ SATIŞINI YAPAN ARACILAR MESLEK GRUBU
AHMET ŞENİZ MELEK

AHMET ŞENİZ MELEK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
AYKUT ÖZBUĞDAY

AYKUT ÖZBUĞDAY

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
16 - GIDA MADDELERİ İMALAT, TOPTAN, PERAKENDE MESLEK GRUBU
NECMETTİN ÇALIŞKAN

NECMETTİN ÇALIŞKAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI
SELAHATTİN ESKİOCAK

SELAHATTİN ESKİOCAK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS BAŞKANI
ZİHNİ ÖKSÜZ

ZİHNİ ÖKSÜZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
17 - 17-TUHAFİYE, MANİFATURA, MEFRUŞAT VE KONFEKSİYON TOPTAN VE PERAKENDE MESLEK GRUBU
SERDAL BURÇ

SERDAL BURÇ

KOMİTE BAŞKANI
MECLİS ÜYESİ
ALİ AÇIKGÖZ

ALİ AÇIKGÖZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ALİ ÇEMTAŞ

ALİ ÇEMTAŞ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
18 - DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI, ELEKTRİKLİ CİHAZLAR, BİLGİSAYAR, FOTOĞRAFÇILIK, TELEKOMİNİKASYON HİZMETLERİ, PLASTİK POŞET İMALATI, YANGIN SÖNDÜRÜCÜLER VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TİCARETİ MESLEK GRUBU
MUSTAFA KEMAL ARSLANOĞLU

MUSTAFA KEMAL ARSLANOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MEHMET KILIÇLAR

MEHMET KILIÇLAR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
HÜSEYİN EMİR

HÜSEYİN EMİR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
19 - BANKALAR, FİNANS VE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MESLEK GRUBU
GÖKHAN YİĞİT

GÖKHAN YİĞİT

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
BÜNYAMİN CANBAZ

BÜNYAMİN CANBAZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
SEMİR ÖZTÜRK

SEMİR ÖZTÜRK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
20 - SAĞLIK HİZMETLERİ, MÜHENDİS VE MİMARLIK HİZMETLERİ VE YAPI DENETİM KURULUŞLARI MESLEK GRUBU
EŞREF TANER ÖZKAYA

EŞREF TANER ÖZKAYA

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MEHMET BULANIK

MEHMET BULANIK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ATİLA YEŞİL

ATİLA YEŞİL

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
21 - EĞİTİM VE EĞİTİMİ DESTEKLEYİCİ FAALİYETLER MESLEK GRUBU
İSMAİL GÜZELMANSUR

İSMAİL GÜZELMANSUR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
SERDAL ASLAN

SERDAL ASLAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ