+90 (326) 216-5800 atso@antakyatso.org.tr
HİZMETLER
ONLINE İŞLEMLER

Meclis Üyeleri

1 - ÇIRÇIRLAMA, ARICILIK, TAHIL, ÇİÇEK, SEBZE FİDESİ, DENİZ ÜRÜNLERİ, MEYVELERİ YENEN SEBZE VE HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ MESLEK GRUBU
SEDAT KİRKİZOĞLU

SEDAT KİRKİZOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
CAN GAZEL

CAN GAZEL

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ERTUĞRUL ŞAHBAZ

ERTUĞRUL ŞAHBAZ

KOMİTE BAŞKANI
MECLİS ÜYESİ
2 - ZEYTİNYAĞI, AYÇİÇEĞİ VE BİTKİSEL SIVI YAĞ İMALATI, YAĞLI TOHUM VE YAĞLI MEYVE TOPTAN TİCARETİ MESLEK GRUBU
HİKMET ÇİNÇİN

HİKMET ÇİNÇİN

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ALİ ÖZALP

ALİ ÖZALP

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
3 - HER TÜRLÜ MOBİLYA VE KERESTE İMALATI VE SATIŞI, AHŞAP KAPI, PENCERE VE MUTFAK MOBİLYALARI İMALATI VE MOBİLYALARIN BOYANMASI MESLEK GRUBU
YAKUP ALPASLAN

YAKUP ALPASLAN

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
SELAHATTİN CİHANOĞLU

SELAHATTİN CİHANOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
KEMAL KÖSEOĞLU

KEMAL KÖSEOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
4 - DEĞERLİ METALLERDEN TAKI VE MÜCEVHERAT İMALATI VE SATIŞI VE SAAT TİCARETİ MESLEK GRUBU
RUFAİL İĞNE

RUFAİL İĞNE

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MURAT DÖKMECİ

MURAT DÖKMECİ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
5 - İKAMET AMAÇLI BİNALARIN İNŞAATI MESLEK GRUBU
FUAT BÜYÜKAŞIK

FUAT BÜYÜKAŞIK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
YUSUF AKBAY

YUSUF AKBAY

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
FEVZİ YILMAZ

FEVZİ YILMAZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
6 - HAFRİYAT, ELEKTRİK TESİSATI DÖŞEME, İNŞAAT MALZEMELERİ MONTAJI, BETON İŞLERİ VE GAZ TESİSATI FAALİYETLERİ MESLEK GRUBU
İSMAİL EMEÇ

İSMAİL EMEÇ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
FEVZİ CAN EMİR

FEVZİ CAN EMİR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
BERKET ZEYTUN

BERKET ZEYTUN

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
7 - YAPI KOOPERATİFİ FAALİYETLERİ, İKAMET DIŞI BİNALARIN İNŞAATI, SU KUYUSU AÇMA, ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETME VE SANRALİ İNŞAATI, DOĞALGAZ İŞLEME TESİSLERİ İNŞAATI , TELEKOM AĞLARININ BAKIM VE ONARIMI MESLEK GRUBU
CEMİL GÜNDÜZ

CEMİL GÜNDÜZ

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU SAYMAN ÜYESİ
YUSUF ÖZKAN

YUSUF ÖZKAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
SALAHADDİN HALEPLİOĞLU

SALAHADDİN HALEPLİOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
8 - OTEL, LOKANTA, PASTANE, SEYAHAT ACENTELERİ VE TUR OPERATÖRLERİ FAALİYETLERİ, HAZIR YEMEK İŞLETMECİLERİ VE DİĞER HİZMET FAALİYETLERİ MESLEK GRUBU
SERDAL ŞAHUTOĞLU

SERDAL ŞAHUTOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
SÜLEYMAN KIZILKAYA

SÜLEYMAN KIZILKAYA

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
FATİH YÜKSEL

FATİH YÜKSEL

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
9 - YÜK TAŞIMACILIĞI MESLEK GRUBU
METİN DAĞLI

METİN DAĞLI

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ALİ KUŞ

ALİ KUŞ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
İBRAHİM UÇAR

İBRAHİM UÇAR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
10 - YOLCU TAŞIMACILIĞI MESLEK GRUBU
AHMET BÜNYAMİN YAVUZ

AHMET BÜNYAMİN YAVUZ

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
İSMAİL KIRK

İSMAİL KIRK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ERDOĞAN RAY

ERDOĞAN RAY

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
11 - SİGORTA ACENTELERİ VE ARACILARININ FAALİYETLERİ, GAYRİMENKUL ACENTELERİ VE LEASİNG FAALİYETLERİ MESLEK GRUBU
FİKRET TURUNÇ

FİKRET TURUNÇ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
RIFAT OTUZBİR

RIFAT OTUZBİR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ERSİN KÖYBAŞI

ERSİN KÖYBAŞI

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
12 - DİĞER TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET MESLEK GRUBU
ORHAN YILDIRIM

ORHAN YILDIRIM

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MUSTAFA BAL

MUSTAFA BAL

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
NASIR MİRİOĞLU

NASIR MİRİOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
13 - AYAKKABI, DERİ VE KÜRK İMALAT, TOPTAN, PERAKENDE MESLEK GRUBU
İBRAHİM ALKAN

İBRAHİM ALKAN

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
AHMET KILIÇ

AHMET KILIÇ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
14 - İNŞAAT MALZEMELERİ, HAZIR BETON İMALATI, TARIM VE ORMAN ALETLERİ VE MALZEMELERİ MESLEK GRUBU
AHMET RÜSTEMOĞLU

AHMET RÜSTEMOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MEHMET GECE

MEHMET GECE

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
HÜSEYİN KAZAR

HÜSEYİN KAZAR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
15 - ZİRAİ ÜRÜNLER, PAMUK TOPTAN TİCARETİ, HAYVAN YEMİ VE CANLI HAYVAN TOPTAN TİCARETİ, ÇİÇEK VE BİTKİ SATIŞINI YAPAN ARACILAR MESLEK GRUBU
ADNAN MURAT TEOMAN

ADNAN MURAT TEOMAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
AHMET ŞENİZ MELEK

AHMET ŞENİZ MELEK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
AYKUT ÖZBUĞDAY

AYKUT ÖZBUĞDAY

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
16 - GIDA MADDELERİ İMALATI VE TİCARETİ MESLEK GRUBU
NECMETTİN ÇALIŞKAN

NECMETTİN ÇALIŞKAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
SELAHATTİN ESKİOCAK

SELAHATTİN ESKİOCAK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS BAŞKANI
MALİK AKYÜREK

MALİK AKYÜREK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
17 - TUHAFİYE, MANİFATURA, MEFRUŞAT VE KONFEKSİYON TOPTAN VE PERAKENDE MESLEK GRUBU
ALİ ÇEMTAŞ

ALİ ÇEMTAŞ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ALİ AÇIKGÖZ

ALİ AÇIKGÖZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
SERDAL BURÇ

SERDAL BURÇ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
18 - DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI, ELEKTRİK, ELEKTRONİK, BİLGİSAYAR, MAKİNE VE TELEKOMÜNİKASYON MESLEK GRUBU
ÖZER ÖKTEN

ÖZER ÖKTEN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MUSA DEMİRHAN

MUSA DEMİRHAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
KENAN BİLMEZ

KENAN BİLMEZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
19 - BANKALAR, FİNANSAL HİZMETLER VE DİĞER MESLEKLER GRUBU
NİHAT MAZMANOĞLU

NİHAT MAZMANOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
İLYAS BAYRAKTAR

İLYAS BAYRAKTAR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
GÖKHAN YİĞİT

GÖKHAN YİĞİT

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
20 - SAĞLIK HİZMETLERİ, MÜHENDİS VE MİMARLIK HİZMETLERİ VE YAPI DENETİM KURULUŞLARI MESLEK GRUBU
İLHAN TECİRLİ

İLHAN TECİRLİ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
ABDUL GANİ MAZMANOĞLU

ABDUL GANİ MAZMANOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS KATİP ÜYESİ
EŞREF TANER ÖZKAYA

EŞREF TANER ÖZKAYA

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
21 - EĞİTİM VE EĞİTİMİ DESTEKLEYİCİ FAALİYETLER MESLEK GRUBU
İSMAİL GÜZELMANSUR

İSMAİL GÜZELMANSUR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
İBRAHİM KÜÇÜKAY

İBRAHİM KÜÇÜKAY

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
22 - ULAŞIM ARAÇLARI VE AKARYAKIT MESLEK GRUBU
ADNAN KORKMAZ

ADNAN KORKMAZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MUSTAFA KEMAL ARSLANOĞLU

MUSTAFA KEMAL ARSLANOĞLU

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
NİZAR HAYZARAN

NİZAR HAYZARAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
23 - DIŞ TİCARET MESLEK GRUBU
ÜNAL ŞORBA

ÜNAL ŞORBA

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
NAZIM ÇAKRAN

NAZIM ÇAKRAN

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
YUSUF DİBEK

YUSUF DİBEK

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
24 - MARKETLER VE BAKKALLARDA YAPILAN TİCARET MESLEK GRUBU
CEMİL EMEÇ

CEMİL EMEÇ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
MEHMET BULANIK

MEHMET BULANIK

KOMİTE ÜYESİ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
ZİHNİ ÖKSÜZ

ZİHNİ ÖKSÜZ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
25 - SANAYİ, PETROKİMYA VE DİĞER İMALAT MESLEK GRUBU
LÜTFÜ BAKIR

LÜTFÜ BAKIR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
HÜSEYİN EMİR

HÜSEYİN EMİR

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ
TAHSİN KABAALİ

TAHSİN KABAALİ

KOMİTE ÜYESİ
MECLİS ÜYESİ